Saunaõhtu korraldamise kunst: ideed ja soovitused

Saunaõhtu korraldamine pole lihtsalt üritus, see on kunst. See on võimalus luua unustamatu kogemus, kus inimesed saavad lõõgastuda, suhelda ja nautida head seltskonda. Siin on mõned ideed ja soovitused, kuidas muuta teie saunaõhtu eriliseks kunstiteoseks. 

1. Kutsu saunaõhtule õigeid inimesi

Alusta õige seltskonnaga. Kutsu inimesi, kes naudivad sauna, ja kes on valmis lõõgastuma ja suhtlema. Väike, intiimne grupp võimaldab inimestel omavahel tõeliselt ühendust luua. Pea meeles, et meie sauna rentides pole segaseltskonna puhul eraldi meeste ega naiste alasid, seega külalised peaksid selleks valmis olema või kasutama kehakatteid (nt ujumisriideid, rätikuid vms).

2. Paku saunaõhtule sobilikke maitsvaid jooke ja sööke 

Paku kergeid ja tervislikke suupisteid, nagu puuviljad, köögiviljad, ja kergeid suupistevalikuid. Paljudele meeldib saunas tarbida juustu- ja lihalõike, täidetud mune, singirulle, kartulikrõpse ja muud näputoitu. Kindlasti on hea mõte pakkuda värskendavaid jooke nagu maitsevesi, kali jne. 

3. Lisa saunaõhtusse muusikat

Valige rahustav muusika, mis sobib hästi taustaks. See võib olla loodushelid, rahustav muusika või isegi mõnus jazz. Muusika aitab luua õige meeleolu.

4. Mängige lõbusaid mänge

Lisage saunaõhtule huvitavaid mänge, mis sobivad hästi lõõgastunud atmosfääri. Mõtle näiteks lauamängudele, mis on piisavalt lihtsad, et neid saaks mängida sauna eesruumis.

5. Mõelge tegevustele saunas

Kui plaanite sauna kasutada pikemalt, kaalu erinevaid leili- ja lõõgastavate protseduuride katsetamist. Näiteks vihtlemine, näomaskid, kehakoorijad jne. Kui eelarve lubab, on kindlasti elamus kaasata ka saunaspetsialist, kas mõni saunamees või saunanaine, kes oskab läbi viia mõne lõõgastava saunarituaali, et aidata veelgi rohkem inimestel lõõgastuda. 

6. Mõtle läbi, mida külalised võiksid kaasa võtta

Saunas on inimestel erinevad soovid ja vajadused. Paljude külaliste jaoks on oluline kasutada enda isiklikke lemmikuid pesuvahendeid. Läbi tuleks mõelda sellised kategooriad: rätikud, plätud, pesemisvahendid. Meie käest on võimalik rentida rätikuid ning osta plätusid. Kas korraldajana soovid, et sinu külalised saaksid tulla tühjade kätega? Sel juhul soovitame varuda mingi hulk pesemisvahendeid, rätikuid ning plätusid.

7. Ohutus ennekõike

Ärge unustage turvalisust. Veenduge, et kõik teie külalised teaksid sauna ohutusreegleid, eriti kui nad sauna tihti ei külasta. Kindlustage, et kõigil oleks piisavalt vett juua ja nad ei jääks saunasse liiga kauaks. Kuna meie leiliruum on kivist, siis on väga soovitatav kasutada saunaruumides libisemise ja kõrvetamise eest hoidumiseks plätusid.

Korraldatud saunaõhtu on rohkem kui lihtsalt üritus. See on võimalus luua unustamatu kogemus, mis jääb inimeste mällu pikaks ajaks. Õige atmosfääri, hea seltskonna ja loominguliste elementidega saate muuta saunaõhtu tõeliseks kunstiteoseks. Olge loominguline, olge tähelepanelik oma külaliste suhtes ja nautige saunaõhtu kunsti loomist!

Sauna rent

Soovid rentida meie sauna?

Jäta meile allolevasse vormi enda kontaktandmed ning info ürituse detailide ja huvipakkuva kuupäeva kohta. Võtame sinuga ühendust esimesel võimalusel!

10 + 5 =