Sauna rent Tallinna kesklinnas! 

Pakume teile võimalust pidustuste, sünnipäevade, tiimiürituste ja muude eriliste sündmuste korraldamiseks.

Mida meie saunaruum pakub? Privaatset 100 ruutmeetrit Tallinna kesklinnas, mille hulka kuuluvad leiliruum 15m², pesuruum 35m², riietusruum 25m² ja puhkeruum 25m². Meie saunaruum on hubane ja stiilne, loodud selleks, et saaksite täiel rinnal lõõgastuda. Oleme loonud rahustava atmosfääri, kus saate stressi maandada ja mõnusalt aega veeta. 

Selleks, et koosviibimine oleks mõnus, on puhkeruumis mugavad diivanid ning laud suupistete väljapanekuks. Lisaks on puhkeruum varustatud täismõõdus külmkapiga, kuhu snäkid ja toidud külma panna. Tule oma toidu ja jookide või mugavamaks korralduseks saame ka nende organiseerimisega aidata. Külalistele on saadaval tasuta parkimine meie tagahoovis!

Andke meile oma plaanidest teada juba täna ja veenduge, et ruumid on soovitud kuupäeval teie! Võtke meiega ühendust kontaktivormi kaudu ning informeerige meid oma soovidest. Oleme valmis aitama korraldada meeldejääva ning mõnusa õhtu!

Kogemuste põhjal teame, et mõnusaks koosviibimiseks mahub meie ruumidesse kuni 20 inimest, kuid oleme võõrustanud ka suuremaid seltskondi. Kahjuks ei saa teenindada öiseid koosviibimisi. 

Tutvu ka meie soovitustega eduka saunaõhtu korraldamiseks siit. 

 

Tutvu meie saunaruumidega alloleva virtuaaltuuri kaudu!

Kui soovid hinnapakkumist sauna rentimiseks, jäta meile oma kontakt ja info ürituse kohta!

3 + 11 =

Sauna rent Tallinnas