Sauna rent Tallinna kesklinnas! 

Pakume sulle võimalust pidustuste, sünnipäevade, sõpruskondade kokkutulekute ja muude eriliste sündmuste korraldamiseks.  

Mida meie saunaruum sulle pakub? Privaatset 100 ruutmeetrit Tallinna kesklinnas, mille hulka kuuluvad leiliruum 15m², pesuruum 35m², riietusruum 25m² ja puhkeruum 25m². Meie saunaruum on hubane ja stiilne, loodud selleks, et saaksite täiel rinnal lõõgastuda. Oleme loonud rahustava atmosfääri, kus saate stressi maandada ja mõnusalt aega veeta. 

Selleks, et koosviibimine oleks mugavam, on puhkeruumis mugavad diivanid ning laud suupistete väljapanekuks. Lisaks on puhkeruum varustatud täismõõdus külmkapiga, kuhu snäkid ja toidud külma panna. Tule oma toidu ja jookide või mugavamaks korralduseks saame ka nende organiseerimisega aidata. Külalistele on saadaval tasuta parkimine meie tagahoovis!

Ära jäta võimalust kasutamata! Anna meile oma plaanidest teada juba täna ja veendu, et ruumid on soovitud kuupäeval sinu! Võta meiega ühendust kontaktivormi kaudu ning räägi meile oma soovidest. Oleme valmis aitama sul korraldada meeldejääva ning mõnusa õhtu!

Kogemuste põhjal teame, et mõnusaks koosviibimiseks mahub meie ruumidesse kuni 20 inimest. Kahjuks ei saa teenindada öiseid koosviibimisi. 

Tutvu ka meie soovitustega eduka saunaõhtu korraldamiseks siit. 

 

Tutvu meie saunaruumidega alloleva virtuaaltuuri kaudu!

Kui soovid hinnapakkumist sauna rentimiseks, jäta meile oma kontakt ja info ürituse kohta!

15 + 13 =

Sauna rent Tallinnas