Saunaõhtu korraldamine: ideed ja soovitused

Saunaõhtu korraldamine on tore viis luua meeldejääv üritus, kus inimesed saavad lõõgastuda, suhelda ja nautida head seltskonda. Siin on mõned ideed ja soovitused, millele mõelda saunaõhtu korraldamisel. 

1. Õige seltskond

Alusta õige seltskonnaga. Kutsu inimesi, kes naudivad sauna, ja kes on valmis lõõgastuma ja suhtlema. Väike, intiimne grupp võimaldab inimestel omavahel end mugavalt tunda. Pea meeles, et meie sauna rentides pole segaseltskonna puhul eraldi meeste ega naiste alasid, seega külalised peaksid olema valmis jagama ka ühist pesu- ja riietusruumi või kasutama kehakatteid (nt ujumisriideid, rätikuid vms).

2. Paku saunaõhtule sobilikke maitsvaid jooke ja sööke 

Paku kergeid ja tervislikke suupisteid, nagu puuviljad, köögiviljad, ja kergeid suupistevalikuid. Paljudele meeldib saunas tarbida juustu- ja lihalõike, täidetud mune, singirulle, kartulikrõpse ja muud näputoitu. Oluline on, et inimesed tarbiksid saunas käies piisavalt vett, nii et värskendavate jookide peale tuleks kindlasti mõelda. 

3. Seltskondlikud tegevused

Teinekord on toredaks tegevuseks võtta kaasa ka mõned lauamängud, mida saunaõhtul koos mängida. Mõtle sellistele, mis on piisavalt lihtsad, et neid saaks mängida sauna eesruumis. 

4. Mõelge tegevustele saunas

Kui plaanite sauna kasutada pikemalt, kaalu erinevaid leili- ja lõõgastavate protseduuride katsetamist. Näiteks vihtlemine, näomaskid, kehakoorijad jne. Kui eelarve lubab, on kindlasti elamus kaasata ka saunaspetsialist, kas mõni saunamees või saunanaine, kes oskab läbi viia mõne lõõgastava saunarituaali, et aidata veelgi rohkem inimestel lõõgastuda. 

5. Mõtle läbi, mida külalised võiksid kaasa võtta

Saunas on inimestel erinevad soovid ja vajadused. Paljude külaliste jaoks on oluline kasutada enda isiklikke lemmikuid pesuvahendeid. Läbi tuleks mõelda sellised kategooriad: rätikud, plätud, pesemisvahendid. Meie käest on võimalik rentida rätikuid ning osta plätusid. Kas korraldajana soovid, et sinu külalised saaksid tulla tühjade kätega? Sel juhul soovitame varuda mingi hulk pesemisvahendeid, rätikuid ning plätusid.

6. Ohutus ennekõike

Ärge unustage turvalisust. Veenduge, et kõik teie külalised teaksid sauna ohutusreegleid, eriti kui nad sauna tihti ei külasta. Kindlustage, et kõigil oleks piisavalt vett juua ja nad ei jääks sauna liiga kauaks. Kuna meie leiliruum on kivist, siis on väga soovitatav kasutada saunaruumides libisemise ja kõrvetamise eest hoidumiseks plätusid.

Õige atmosfääri, hea seltskonna ja loominguliste elementidega on võimalus muuta saunaõhtu meeldejäävaks sündmuseks. Olge loominguline, tähelepanelik oma külaliste suhtes ja korraldage täpselt selline üritus nagu teie seltskonnale on kõige omasem!

Sauna rent

Soovid rentida meie sauna?

Jäta meile allolevasse vormi enda kontaktandmed ning info ürituse detailide ja huvipakkuva kuupäeva kohta. Võtame sinuga ühendust esimesel võimalusel!

3 + 8 =